Health Team Logo
Circle shape Line shape

Trening

W Health Team wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie fachowców, z zakresu treningu motorycznego oraz stworzyliśmy sieć współprac pomiędzy fizjoterapeutami, dietetykami czy specjalistami z zakresu bariatrii, by znaleźć najlepszą ścieżkę do realizacji Twojego celu. 

Circle shape

Trening przed zabiegiem 

W Health Team stawiamy na dokładną analizę obecnego stanu naszych możliwości motorycznych. Jest to niezbędne do dobrania odpowiednich narzędzi, a także ich poziomu trudności do początkowej adaptacji oraz wdrażania w proces treningowy. Po zebraniu szczegółowych informacji od chirurgów i dietetyków z zespołu, przygotowujemy program treningowy, który wdrożymy w życie już przed zabiegiem bariatrycznym. 

Trenując już przed zabiegiem, uczysz swój organizm w szybkim tempie odbudowywać zniszczone tkanki. Co przyczyni się do szybszej rekonwalescencji po zabiegu. 

Circle shape

Trening po zabiegu

Zaledwie 2-3 tygodnie od wykonania zabiegu możemy wznowić aktywność fizyczną. Początkowo bez dużej intensywności pracy wprowadzany naukę wzorców ruchowych by w bezpieczny sposób móc prowadzić dalszy proces programowania treningowego. Wraz z kolejnymi etapami nasza intensywność pracy stopniowo wzrasta w oparciu o uprzednio zbudowane fundamenty zarówno przed zabiegiem jak i zaraz po nim. 

Celem programu nie jest dać Wam jedynie krótkotrwałej nagrody, a długofalowych zmian wpływających na jakość reszty życia. 

Circle shape

Diagnostyka

W Health Team analizujemy historię urazów oraz stanu obecnego, następnie dobieramy najlepszą ścieżkę procesu treningowego – od narzędzi fizjoterapeutycznych po trening siłowy. Po kompleksowych testach motorycznych, specjaliści zespołu HT dobierają odpowiednią ścieżkę realizacji procesu treningowego.

Jeśli nie robisz tego co jest najlepsze dla Twojego ciała, jesteś tym, który pojawia się na samym końcu.” – Julius Erving

trener motoryki

Jakub Borowski

Więcej Line shape
do